EZ YouTube Video Downloader 1.0.0 (windows)

EZ YouTube Video Downloader

EZ YouTube Video Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EZ YouTube Video Downloader, Youtube videolarını kolayca bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayan bir Google Chrome eklentisidir.

EZ YouTube Video Downloader, kullanıcıların popüler video paylaşım sitesi Youtube üzerinde izledikleri ve beğendikleri videoları kolayca bilgisayarlarına indirebilmeleri için tasarlanmış olan kullanışlı bir Google Chrome eklentisidir.

Youtube üzerinde yer alan favori videolarınızı bilgisayarınız üzerine indirmek için oldukça hızlı ve pratik bir çözüm sunan program, Google Chrome kullanıcılarına bu konuda büyük bir kolaylık sağlar.

Google'ın kullanım şartları gereğince doğrudan eklentileriniz arasına eklenmeyecek olan eklentiyi kullanmaya başlayabilmek için, Google Chrome'un ayarlar menüsü altında yer alan Araçlar - Uzantılar sekmesine tıkladıktan sonra, indirmiş olduğunuz dosyayı sürükleyerek açılan pencerenin üzerine bıraktıktan sonra gereken izni vermeniz gerekmektedir.

Daha sonrasında hemen bir Youtube videosu açarak eklentiyi deneyebilirsiniz. Eğer eklenti başarıyla kurulduysa açmış olduğunuz video sayfasında videonun altında yer alan bölümde yeşil renkte bir "download" butonuyla karşılaşacaksınız. Bu buton yardımıyla izlemekte olduğunuz videoları istediğiniz çözünürlükte bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Eğer bir Google Chrome kullanıcısıysanız ve Youtube üzerinde izlediğiniz videoları hiç zahmet etmeden kolayca bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız; bir Google Chrome eklentisi olan EZ YouTube Video Downloader'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR