Figerty Tube 1.0.0.0 (windows)

Figerty Tube

Figerty Tube
ÜCRETSİZ
İndir 1.36 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Figerty Tube ile YouTube üzerinden kolayca video indirebilirsiniz

Figerty Tube kullanıcılara YouTube video indirme konusunda ücretsiz bir çözüm sunan kullanışlı bir video indirme programıdır.

Bilgisayarımızda YouTube üzerinden video seyrederken internet bağlantımızdaki problemler nedeniyle videoları izlemekte zaman zaman problem yaşayabiliyoruz. Bağlantı hızımızın yeterli olmaması nedeniyle videolar yüksek kalitede yüklenmeyebiliyor. Ayrıca YouTube videolarını internet bağlantımız olmayan mobil cihazlarda seyredebilmek için bize bu videoları indirmekten başka çözüm kalmamakta.

Figerty Tube sayesinde kolayca YouTube videolarını bilgisayarımıza kaydedebiliriz. Bu iş için yapmamız gereken tarayıcıdan YouTube videosunun internet adresini kopyalamak ve kopyaladığımız adresi program arayüzüne yapıştırmak ve "Grab Video" tuşuna tıklamak. Bu aşamadan sonra bize hangi formatta ve hangi kalitede videoyu indirmek istediğimiz soruluyor ve seçimimizi yaparak videoyu bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz.

Figerty Tube WebM, 3GP, FLV ve MP4 formatlarını desteklemekte. Program genel olarak ihtiyaca hizmet ediyor ve kafa karıştırmayan bir yapıya sahip.

YORUMLAR