Flap Flap (windows)

Flap Flap

Flap Flap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flap Flap bize Flappy Bird'dekine benzer bir eğlence sunuyor

Flap Flap bi süre önce bir salgın gibi yayılan Flappy Bird oyununa benzerliğiyle öne çıkan ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Windows 8.1 oyunudur.

Vietnamlı bir geliştirici tarafından yayınlanan Flappy Bird oldukça basit bir mantığa sahip olan bir oyundu. Oyunda tek yapmamız gereken kuşumuzun kanat çırpmasını sağlamak ve önündeki boruların arasından geçmesine yardımcı olmaktı. Fakat oyun basit bir mantığa sahip olsa da doğru zamanlamayı tutturmak ve kuşun boruların arasından geçmesini sağlamak oldukça zordu. Bu zorluk derecesi oyunculara saç baş yoldurttu ve inanılmaz bir rekabet doğurarak kısa sürede milyonlarca oyuncuya oyunu indirtti.

Flappy Bird oyunu sadece bir mobil oyun olarak Android ve iOS cihazlar için yayınlanmıştı. Bu nedenle oyunu bilgisayarlarımızda oynamamız mümkün değildi. Fakat Flap Flap bu eğlenceyi bilgisayarlarımızda yaşamamıza imkan tanıyor. Oyunda yine kuşumuzun kanat çırpmasını ve engellerin arasından geçmesini sağlıyoruz. Bu işi yapmamız için ekrana tıklamamız yeterli.

Flap Flap grafik olarak tatmin edici bir kalite sunuyor. Eğer Flappy Bird'ün sunduğu eğlenceyi bilgisayarlarınızda yaşamak istiyorsanız Flap Flap'ı kaçırmayın.

YORUMLAR