FlareGet Download Manager 3.2.42 (windows)

FlareGet Download Manager

FlareGet Download Manager
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 5.88 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlareGet Download Manager ile dosya indirme işlemlerini hızlandırabilirsiniz

FlareGet Download Manager hızlı dosya indirme konusunda kullanıcılara oldukça yardımcı olan bir dosya indirme programıdır.

FlareGet Download Manager hızlı download yapabilme özelliğini dosyaları parçalara ayırma yöntemine borçludur. FlareGet Download Manager indirilecek dosyaları analiz eder ve parçalara ayırır. Bu dinamik parça ayırma algoritması sayesinde dosya indirme işlemlerinde gözle görülür bir fark oluşmaktadır.

FlareGet Download Manager kendini bilgisayarınızda kullandığınız tarayıcılara entegre ederek çok daha kolay bir kullanım sunmaktadır. Bu entegrasyon sayesinde dosya indirme işlemleriniz otomatik olarak FlareGet Download Manager üzerinden başlar ve FlareGet Download Manager'ın sunduğu akıllı dosya yönetimi araçlarından faydalanabilirsiniz. FlareGet Download Manager dosya indirme yöneticisi indirilen dosyalarınızı otomatik olarak kategorilere ayırabilmektedir. Dosya uzantılarına göre yapılabilen bu kategorileme işlemi sayesinde indirilen dosylarınız uzantılarına göre ayrı klasörlerde saklanır ve dosyalara daha kolay ve daha düzenli bir erişim sağlanabilir. FlareGet Download Manager Google Chrome, Firefox, Opera gibi yaygın internet tarayıcılarını desteklemektedir.

FlareGet Download Manager ile yapılan dosya indirme işlemlerinin daha sağlıklı olabilmesi için programa download devam ettirme özelliği eklenmiştir. Eğer herhangi bir sebepten ötürü dosya indirme işlemleriniz yarım kalırsa FlareGet Download Manager parçalara ayırdığı indirilen dosyaların depolanmış olan son kısımlarını tespit eder ve bu kısımdan dosya indirme işlemine devam eder. Böylece aynı dosyayı tekrar tekrar baştan indirmek zorunda kalmazsınız.

YORUMLAR