FLV Player (Windows 8) (windows)

FLV Player (Windows 8)

FLV Player (Windows 8)
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FLV Player, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızdaki flv ve f4v uzantılı dosyaları sorunsuzca açabilen ücretsiz ve ufak boyutlu bir uygulama.

FLV Player, sadece .flv uzantılı dosyaları açmak için yapılmış kullanımı basit, ücretsiz ve ufak boyutlu bir uygulama. Windows 8 tablet ve bilgisayar kullanıcısı olarak flv ve f4v dosyalarını açamamaktan şikayetçi iseniz büyük boyutlu medya oynatıcılar veya codec yazılımları yüklemeden bu sorunu çözebilirsiniz.

Ice Cube Soft tarafından geliştirilen FLV Player adlı uygulama, flv dosyalarınızı oynatmak için gerekli tüm video ve ses codec bileşenini içerisinde bulunduruyor. Bu açıdan herhangi bir ek yükleme yapmanda kendi oynatıcısı üzerinden gösterdiğiniz flv dosyasını başarılı bir şekilde oynatabiliyor.

Uygulamayı ilk açtığınızda büyük bir dosya aç simgesi ile karşılaşıyorsunuz. Sonraki açışlarınızda en son açtığınız video kaldığı yerden gösteriliyor. Yeni bir flv dosyası açmak için oynatıcının sol altına konumlandırılmış simgeyi kullanıyorsunuz. Oynatıcı üzerinde durdurma, oynatma, ileri / geri sarma dışında altyazı seçeneği ve çözemediğim liste seçeneği bulunuyor. Videoların tam ekranda oynatılabilir olması da Windows 8 uygulamalarını dikkate aldığımızda güzel bir özellik.

YORUMLAR