FM JPG To PDF Converter Free 2.2 (windows)

FM JPG To PDF Converter Free

2.2
FM JPG To PDF Converter Free
ÜCRETSİZ
İndir 2.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FM JPG To PDF Converter Free ile JPG dosyalarınızı PDF formatına dönüştürebilirsiniz.

FM JPG To PDF Converter Free kullanıcılara resim dosyalarını PDF yapma konusunda yardımcı olan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir PDF dönüştürme programıdır.

PDF dosyaları iş veya okul hayatımızda giderek yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Bu nedenle hazırladığımız sunumları, ödev ve tezleri, CV'lerimiz gibi evrakları PDF dosyaları şeklinde ilgili kurumlara iletme gereği duyulabilmekte. Bazen sunumumuzda, tezimizde veya CV'lerimizdeki resimleri PDF dosyasına dönüştürmekte sıkıntı yaşayabiliyoruz.

İşte bu gibi durumlarda FM JPG To PDF Converter Free tarzı bir program kullanarak resim dosyalarından PDF dökümanları oluşturabiliriz. FM JPG To PDF Converter Free sadece JPG dosyalarının haricinde BMP, PNG, GIF, TIF, PCX ve PSD dosyalarını da işleyebiliyor ve geniş kapsamlı bir araç olarak kullanılabiliyor.

FM JPG To PDF Converter Free sunduğu toplu dönüştürme imkanı ile birden fazla resim dosyasını tek tıklamayla PDF dökümanı haline getirebiliyor. Bu sayede zamandan kazanarak aynı anda başka işlere yoğunlaşabiliyoruz.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

YORUMLAR