Follow a Line (windows)

Follow a Line

Follow a Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Follow a Line, son zamanların popüler beceri oyunu Follow The Line oyununu Windows platformunda taşıyor ve ücretsiz indirilebiliyor.

Follow a Line, Android platformunda oldukça popüler olan Follow The Line oyununu Windows 8.1 cihazımıza taşıyan tek yapım. Orijinal oyundan bir farklılık göstermeyen yapım basit gözüken ancak ilerlemesi zor ve sabır isteyen oynanış sunan beceri oyunları arasında. Reflekslerinize güveniyorsanız ve de “bir oyun beni çıldırtamaz” diyorsanız Çizgiyi Takip Et adlı bu oyunu kesinlikle indirip oynamalısınız.

İlk görüşte basit gözüken oynadıkça ne kadar zor olduğunu anladığımız bağımlılık yapan beceri oyunlarını mağazalarda görmeye alıştık. Follow a Line da bunlardan biri ve bu türe ilgi duyanlar arasında oldukça popüler. Oyunda yaptığınız tek şey topu çizgiye değdirmeden ilerlemek. Tüm amacınız bu. Oldukça basit gibi görünen bu görevi tamamlamak ise herkesin harcı değil. Çünkü platform o kadar zekice hazırlanmış ki yavaş olmadan ilerlemeniz hiçbir şekilde mümkün değil. Topu oldukça dar bir alanda kontrol etmek yetmiyormuş gibi dönen platformlar, kıvrımlı yollar karşınıza çıkıyor ve yol almanızı engelliyor.

Oyunun kuralları oldukça basit. Çizgide kalmamız ve kenarlara dokunmamız gerekiyor. Bu iki kurala uyduktan sonra oyunu dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Süre sınırınız yok. Olabildiğince yavaş davranarak platformları aşmanız mümkün. Bence oyunda ilerledikçe ekran da ilerlemeliydi. Böylelikle hem hızlı düşünmemiz hem de hızlı olmamız gereken çok daha zorlu, zevkli bir beceri oyunu olabilirdi. Tabii bu hali de çok basit değil.

Follow a Line, tek başınıza oynadığınız bir oyun gibi gözükse de değil. Puan kazanmak son derece önemli. Sonu belli olmayan oyunda ilerledikçe kaç puan kazandığınızı görebiliyorsunuz. Oyun bittiğinde de en iyiler listesini görebiliyorsunuz. Ancak bu listeye oyuna iyice alışmadan bakmamanızı öneririm.

YORUMLAR