Free Torrent Download 1.0.32 (windows)

Free Torrent Download

Free Torrent Download
ÜCRETSİZ
İndir 0.02 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Torrent Download, internet üzerinden indirmek istediğiniz torrent dosyalarını kolay ve hızlı bir şekilde indirmenizi sağlayan ücretsiz torrent programı.

Free Torrent Download, adından tam olarak ne yaptığınızı anlayacağınız üzere ücretsiz bir torrent programı.

İndirmek istediğiniz dosyaların torrentini bulabilmek ve indirebilmek için kullanabileceğiniz program hem sunduğu Türkçe dil desteği hem de kullanıcı dostu arayüz sayesinde son derece basit kullanılıyor.

Hem başarılı çalışan hem de kolay kullanılan buna rağmen ücretsiz olarak sunuluyor ve oldukça fazla kullanıcıya sahip.

Kolay ve hızlı torrent indirme işlemleri için özel olarak geliştirilen Free Torrent Download üzerinde herhangi bir hız ya da boyut limiti bulunmuyor. Böylece istediğiniz büyüklükteki dosyaları program ile kolayca bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Gerçekleştirmiş olduğunuz torrent indirme işlemlerini kontrol etmenizi sağlayan program aynı zamanda gelişmiş kullanıcılar için bazı ayar değişiklikleri de sunuyor.

Ufak boyutlu bir torrent programı olan Free Torrent Download sayesinde torrent bulma ve indirme işlemleriniz diğer programlara göre hem daha kolay hem de daha hızlı gerçekleşiyor.

Eğer ücretsiz olarak kullanabileceğiniz yeni bir torrent programı arıyosanız Free Torrent Download'ı kesinlikle denemelisiniz.