Gmail Offline 1.20 (windows)

Gmail Offline

Gmail Offline
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  1,725

 • Üretici

  Google

Gmail Offline, adından anlaşıldığı üzere internet bağlantınız olmadığında bile Gmail hesabınıza bağlanarak e-posta işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.

Gmail Offline, e-posta kullanımını daha kolay ve verimli hale getirmek için tasarlanan başarılı bir Google Chrome eklentisidir.

Google tarafından geliştirilen eklenti internet bağlantınız olmasa bile Gmail'e girerek e-posta oluşturmanıza, silmenize ve değiştirmenize olanak sağlıyor. Çevrimdışıyken oluşturduğunuz e-postalar, internet bağlantısı kurulduğunda gönderilir. Sildiğiniz, arşivlediğiniz veya değiştirdiğiniz e-postalar ve ileti dizileri de çevrimiçi olduğunuzda senkronize edilir.

İnternetimizin olmadığı zamanlarda e-posta işlemlerimizi halledebilmek için müthiç bir araç olan Gmail Offline'ı kullanarak önemli e-posta işlemlerinizi önceden halledebilir veya işinizden geri kalmamak için internet bağlantınız kesilse bile e-postanızı hazırlayarak internetiniz geldiğinde yollanmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikler:

 • İnternet bağlantısı olmadığında Gmail erişimi sağlar.
 • Çevrimdışıyken gerçekleştirilen işlemler, internet bağlantısı kurulduğunda otomatik olarak senkronize edilir.
 • E-postalara hızlıca göz atmak ve işlem yapmak için tasarlanmış sade ve şık arayüzü

Google Chrome ile birlikte kullanabileceğiniz bu eklentiyi ücretsiz olarak indirerek kurduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR