GTA 4 Save Dosyası 1.0 (windows)

GTA 4 Save Dosyası

1.0
GTA 4 Save Dosyası
ÜCRETSİZ
İndir 0.06 MB
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GTA 4 0 Save, GTA 4 oyunundaki tüm silahların açık odluğu, görevlerin yapılmış olduğu ve bolca para sahibi olacağınız bir kayıt dosyasıdır.

GTA 4 oyununu sevenler için hazırladığımız bir yüzde 100 kayıt dosyasıdır. Bu kayıt dosyasını kullanarak tüm görevleri tamamlanmış, bolca para sahibi ve oyunun en iyi silahlarına sahip olduğunuz bir oyun başlatabilirsiniz.

Herhangi bir hile kullanılmadan bitirilen bir oyun kaydı olan bu dosya GTA 4'ü çok daha eğlenceli bir şekilde oynayabilmenizi sağlamaktadır. Fakat görevleri kendiniz yapmayı tercih ediyorsanız bu kayıt dosyasını kullanmanızı tavsiye etmem.

Oyunda aklınıza gelebilecek herşey açıktır. Bu nedenle istediğiniz herhangi bir şeyi rahatlıkla deneyebilirsiniz. Daha önce GTA 4 oynamadıysanız bu dosya ile kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Save Dosyası ile Oyun Açma:

GTA 4 oyunundaki normal oyun kayıtlarınız ''C:\Documents and Settings\Bilgisayar Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Rockstar Games'' adresi üzerinde bulunmaktadır. Eğer daha önce oyunu oynayıp bir kayıt dosyası oluşturmadıysanız, yüzde 100 kayıt dosyası ile oyun açmadan önce mutlaka bir oyun başlatarak kaydedip çıkın. Daha sonra yukarıda yazan klasöre gidin ve indirdiğiniz dosyayı buraya kopyalayın. İndirmiş olduğunuz dosyanın adı SGTA4xx olacaktır. Sondaki 2 xx'i 1 ile 11 arasında bir rakam ile değiştirerek kayıtlı oyuna girebilirsiniz.

YORUMLAR