GTA 5 Nitro Mod 0.3 (windows)

GTA 5 Nitro Mod

0.3
GTA 5 Nitro Mod
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GTA 5 Nitro Mod ücretsiz bir GTA 5 modudur

NOTGTA 5 Nitro Mod resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu modu kullanmanız eğer GTA 5'in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza neden olabilir. GTA 5 Nitro Mod'un kullanımından oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. GTA 5 Nitro Mod'u yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.

GTA 5 Nitro Mod eğer GTA 5'in bilgisayar versiyonuna sahipseniz ve oyunu daha eğlenceli bir şekilde oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek ücretsiz bir GTA 5 modu.

NitroMod olarak da bilinen GTA 5 Nitro Mod oyunun tek kişilik senaryo modu düşünülerek geliştirilmiş bir moddur. Bu GTA 5 modu temel olarak oyunun tek kişilik senaryo moduna nitro öğesini ekliyor. Nitro özelliği araçlarınıza ekstra hız kazandıran bir özellik. Oyunda nitro açarak süper hızlara çıkabilir, daha kısa sürede varmak istediğiniz yerlere gidebilir veya rampalardan çılgın uçuşlar yapabilirsiniz. Bu özelliği GTA 5 Nitro Mod ile tek bir tuşa basarak aktifleştirebiliyorsunuz.

GTA 5 Nitro Mod'u kullanabilmek için bir başka GTA 5 modu olan Script Hook V'i yüklemiş olmanız gerekiyor. GTA 5 Nitro Mod'un yükleme adımları şu şekilde:

  • İlk olarak Script Hook V'i yükleyin. Bu GTA 5 modunu nasıl yükleyebileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:
    http://oyun.tamindir.com/script-hook-v/
  • GTA 5 Nitro Mod arşiv dosyasını indirdikten sonra Winrar benzeri bir arşiv yöneticisiyle açın. Arşiv içerisindeki NirtoMod.asi ve nitroMod.ini dosyalarını GTA 5'in bilgisayarınızda kurulu olduğu klasöre atın
  • Oyun içerisinde Numpad üzerindeki 3 tuşuna basarak modu aktifleştirebilirsiniz. Shift + W tuşlarına bastığınızda nitroyu kullanabilirsiniz

YORUMLAR