GTA 5 Türkçe Yama 1.6.4 (windows)

GTA 5 Türkçe Yama

GTA 5 Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    148,792

  • Üretici

    GTA Türk

GTA 5 Türkçe Yama ücretsiz GTA 5 Türkçe dil paketidir

NOT: Rockstar, GTA Online modunda kullanıcı modlarına izin vermediği için GTA Online oynarken GTA 5 Türkçe Yama'yı kapatmanız önerilir. Bu yamanın kapatılmaması oyundan banlanmanıza sebep olabilir. Olası problemlerde sorumluluk kullanıcıya aittir.

GTA 5 Türkçe Yama eğer bilgisayarlarınızda GTA 5'i Türkçe olarak oynamak isterseniz kullanabileceğiniz Türkçe dil paketi.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz GTA 5 Türkçe Yama, GTA Türk ekibi tarafından hazırlanarak oyun severlerin beğenisine sunulmuş. Bu çalışma temel olarak GTA 5 içerisindeki diyalogların altyazılarını, menüleri, oyun içinde kullandığınız telefonunuzun menüsünü, kısa mesajlarınızı, e-postalarınızı ve diğer metinleri İngilizce'den Türkçe'ye çeviriyor. Eğer yabancı dil bilgisine sahip değilseniz GTA 5 Türkçe Yama ile oyunun hikayesini ve görevleri daha rahat anlayabilir ve oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

GTA 5 Tanıtım videosu

GTA 5 Türkçe Yama yüklemek için ilk olarak sayfamızdan GTA 5 Türkçe Yama dosyasını indirin ve Winrar arşiv yöneticisi ile bu dosyayı açın. Arşiv dosyasının içerisindeki gtavturk_setup_v1.0.exe dosyasını çalıştırın. Bu yazılımı yükledikten sonra bilgisayarınıza GTA 5 Türkçe Yama yükleme aracı kurulacaktır. Bu GTA 5 Türkçe Yama yükleme aracının kurulumu tamamlandıktan sonra programı çalıştırın ve bilgisayarınızda GTA 5'in yüklü olduğu klasörü seçin. Program ana penceresinde "Yükle" seçeneğini seçerek GTA 5 Türkçe Yama'yı yükleme işlemini başlatabilirsiniz. Dilerseniz "Kaldır" seçeneğini kullanarak yamayı devre dışı bırakabilir ve GTA Online modunu oynayabilirsiniz.

GTA 5 Türkçe Yama sisteminizle birlikte otomatik başlayabiliyor. GTA 5 için güncelleme yayınlandığında GTA 5 Türkçe Yama devre dışı kalacaktır. Fakat GTA 5 Türkçe Yama yükleme programı güncellemeleri otomatik olarak denetleyip yeni GTA 5 Türkçe Yama kurulum dosyalarını indirebiliyor. Bu sayede yeni GTA 5 sürümü yayınlandığında en kısa süre içerisinde GTA 5 Türkçe Yama ile oyunu oynamaya devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR