Guitar Pro 6 (windows)

Guitar Pro

6
Guitar Pro
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  122,264

 • Üretici

  Arobas Music

Guitar Pro gitar, bas, banço gibi perdeli müzik enstrümanları için geliştirilmiş bir tab editörüdür. Amatörlerden profesyonel müzisyenlere kadar her düzeyde kullanıcıya hitap eden programla method, nota okuma ve düzenleme gibi konularda ke

Guitar Pro gitar, bas gibi perdeli ve yaylı müzik aletleri için geliştirilmiş bir tablo editörüdür. Program yeni versiyonunda piyano, davul gibi pek çok farklı müzik aletini destekler hale getirilerek geliştirilmiştir. Yeni başlayanlardan profesyonel müzisyenlere kadar geniş bir yelpazeye hitap eden Guitar Pro alanının en çok tercih edilen yazılımıdır.

Program özellikle yeni başlayanlar için çok yararlı olan 200 sayfalık bir method sunuyor. Müzik altyapısı olmayanlar bile programla tutuş pozisyonu, nota okuma, teknikler ve ses efektleri konularında kendini geliştirebilir. Programla pek çok farklı müzik türü çalışılabilir. Profesyoneller ise tekniklerini geliştirmek için programdan yararlanabilirler. Pek çok örnek ve egzersiz içeren program oldukça yararlı bir çalışma sağlıyabiliyor. Programda enstrümanlar, düzenleme, ses, mastering, koro ve sözler için geliştirilmiş 6 adet panel bulunuyor. Yeni versiyonda daha şık bir dizaynla karşımıza çıkan program kullanım kolaylığı sağlıyor.  

Guitar Pro ile rock, jazz, blues, heavy metal, folk ve klasik stillerde çalmak için egzersizler yapabilir ve temel tekniklerle ilgili kendinizi geliştirebilirsiniz.

Guitar Pro 6 Öne Çıkan Özellikleri

 • Tamamen yenilenmiş şık arayüz
 • Geliştirilmiş nota düzenleme araçları
 • MIDI, ASCII, WAV, PNG, PDF formatında dışa aktarma

ÖNEMLİ! Yönlendirileceğiniz sayfada Windows, Linux ve Mac işletim sistemlerinden hangisini kullanıyorsanız seçerek mail adresinizi yazdıktan sonra programın demosunu indirebilirsiniz.

YORUMLAR