Harmony Isle (windows)

Harmony Isle

Harmony Isle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harmony Isle, akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir şehir kurma oyunudur.

Harmony Isle, Windows Phone tabanlı akıllı telefon ve tabletinizda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en eğlenceli şehir kurma oyunlarından biridir. Harmony Adası’nda yapacaklarınızın sınırı yok. Güzel villalar, malikaneler, eğlence ve kültür mekanları, leziz yemek noktaları ve daha nicesi ile adanızı milyonlarca kişinin ziyaretine açın.

Türkçe dil destekli şehir kurma oyununda Harmony Adası’na seyahat ediyor ve işçilerimizi yönlendirerek rüya adayı oluşturmaya çalışıyoruz. Güzel bir animasyonla başladığımız oyunda bayan bir yöneticinin yardımıyla kasabamızı güzelleştirmek adına ilk adımları atıyoruz.

Villalar, malikaneler, müzeler, barlar, tiyatrolar, sinemalar, parklar ve daha onlarca yapıyı kullanarak kasabanızı büyütüyorsunuz. Tüm yapıların tamamlanma süresi farklı ve yapım aşamasını renkli bardan takip edebiliyorsunuz. İlerleyebilmeniz için size verilen görevleri eksiksiz ve zamanında yapmanız gerekiyor. Tanıtım sürecinin ardından şehrinizi tamamen kendi zevkinize göre oluşturabilir, dilediğiniz zaman yardımcınıza başvurabilir, fikrini alabilirsiniz.

3 boyutlu etkileyici grafikler ve sakinleştirici müzikleriyle benzersiz bir şehir kurma oyunu olan Harmony Adası’nı kesinlikle oynamalısınız.