Haunted Past (windows)

Haunted Past

Haunted Past
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haunted Past hayaletleri konu alan bir macera oyunudur

Haunted Past bize gizem dolu bir hikayenin sır perdelerini aralama imkanı tanıyan, Windows 8 ve üst versiyonlarına sahip bilgisayararınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Haunted Past'da herşey Emily adlı genç bir kızın çatı katındaki pencereden düşerek hayatını kaybetmesiyle başlıyor. Emily'nin bu trajik ölümü arkasında bir sır perdesi bırakmıştır. Emily'nin evi artık Emily'nin ölümünün arkasındaki gizem ile birlikte terkedilmiş bir haldedir. Biz, bu olaydan yıllar sonra Emily'nin karanlık evini miras olarak alan birini kontrol ederek oyuna dahil oluyoruz. Evi miras almamız herşeyin başlangıcı olacaktır. Evi tanımaya çalışırken çözeceğimiz bulmacalar bize evin boş olmaktan öte olduğunu gösterecektir. Artık Emily bizimle iletişime geçmek için bir yol bulmuştur. Fakat Emily'le birlikte gölgelerin arkasında saklanmış "diğerleri" de artık sessizliklerini bozmuşlardır.

Haunted Past bize ölümle yaşam arasında sıkışmış kalmış bir hayaletin hikayesini anlatmaktadır. Bu hayaletin huzura kavuşması için elimizden geleni yaparak zorlu bulmacaları çözüyoruz ve Emily'nin evindeki karanlığı kovmaya çalışıyoruz. Oyun bize farklı dünyalar arasında geçiş yapma imkanı tanıyor. Bir dünyada yaptığımız eylemler diğer dünyayı da etkilemekte.

Haunted Past'da birçok farklı sahne yer alıyor. 130'dan farklı sahne el ile çizilmiş ve özel olarak tasarlanmış.

YORUMLAR