Hızlı Hesaplama Makinesi 3.0 (windows)

Hızlı Hesaplama Makinesi

3.0
Hızlı Hesaplama Makinesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hızlı Hesaplama Makinesi, sürekli hesaplama işleri olan bilgisayar kullanıcılarının masaüstünde kullanabileceği pratik ve ücretsiz bir hesap makinesi programıdır.

Hızlı Hesaplama Makinesi, oldukça sade tasarımı ve pratik kullanımı ile ön plana çıkan bir hesap makinesi. Türk geliştirici Emre Çapan tarafından hazırlanan program üzerinde işlem yapmak çok kolay. Hesaplama yapmak istediğiniz rakamları 1. ve 2. boşluklara girerek sağdaki işlemlerden bir tanesi seçip ekranın alt kısmında bulunan boşlukta işlemin sonucunu görebiliyorsunuz.

Windows'un standart hesap makinesi uygulaması kullanışsız geliyor yada kullanmayı sevmiyorsanız Hızlı Hesap Makinesi programını ücretsiz olarak indirip alternatif olarak denemenizi öneriyorum.

Toplama, çıkarma, bölme ve çarpam gibi temel 4 matematiksel işlemi hızlıca yapmanızı sağlayan programı kullanırken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmediğim gibi, kullanırken oldukça eğlenebilirsiniz. Düzenli olarak yada ara ara hesap makinesi işlemleri yapmaya ihtiyaç duyuyorsanız programı sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Özellikler:

  • Sık ve Sade Tasarım
  • Pratik Kullanım
  • Ufak Boyutlu
  • Tamamen Türk Yapımı
  • Hızlı İşlem Yapabilme

YORUMLAR