Hola! For Chrome 1.2.725 (windows)

Hola! For Chrome

Hola! For Chrome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20,366

  • Üretici

    Hola

Hola For Chrome, Google Chrome tarayıcı üzerinde kullanarak internet üzerinde daha hızlı gezebileceğiniz ve engellenen sitelere girebileceğiniz yararlı bir eklentidir.

Hola For Chrome, internet keyfinizi arttırmak için kullanabileceğiniz yararlı ve kullanışlı bir Google Chrome eklentisidir. VPN Proxy servisi olarak hizmet verne bir program olan Hola, kullanıcıların internet üzerinde özgürce ve daha hızlı gezebilmelerini sağlamaktaıdr.

Chrome eklentisini rhatlıkla kullanarak internet üzerindeki engelli sitelere giriş yapabilirsiniz. Eklentiyi kullanabilmek için yükledikten sonra engelli sitelere giriş yapmalı ve daha sonra tarayıcınızın sağ üstünde bulunan Hola ikonunu tıklayarak aktif etmelisiniz. Aktif ederken hangi ülke üzerinden internete bağlanmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Proxy servisleri kullanıcıların internet üzerinde başka bir ülkeden bağlanarak gezinti yapmalarını sağlamaktadır. Bu nedenle kendi ülkenizdeki engelli sitelere rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Engelli sitelere giriş dışında daha hızlı bir internet deneyimi yaşamanızı sağlayan Hola'yı ücretsiz olarak indirerek kolayca kullanabilirsiniz.

İnternet üzerindeki verileri kullanırken yüzde 25 oranında tasarruf etmenizi sağlayan Hola, bu sayede adil kullanım kotası bulunan kullanıcıların da dostu olmaktadır.

Tarayıcı olarak Chrome kullanıyorsanız, Hola eklentisini ücretsiz olarak indirip internet üzerinde daha hızlı ve özgürce dolaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR