Holiline Reminder 3.1 (windows)

Holiline Reminder

3.1
Holiline Reminder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir not alma ve takvim uygulaması arayan masaüstü kullanıcıları için pratik bir seçenek.

Cep telefonlarınızdaki hatırlatıcılara benzer bir pratik çözümü masaüstü bilgisayarlarınız için arıyorsanız Holiline Reminder isimli bu uygulamaya göz atmanızda fayda var takvim, kısa not, doğum günü hatırlatıcı gibi birçok fonsiyonu paket halinde sunan bu uygulama ile telefonunuzdan çok daha hızlı bir şekilde önemli notlarınıza ulaşacaksınız ve belirlediğiniz hatırlatmalar bilgisayar başında olduğunuzda sizin için ulaşılabilir olacak.

Kullanmış olduğunuz Windows arkaplan resmindeki renklerle uyum sağlayan uygulamanın yapıştıtılabilir kısa notları zarif görüntüden ödün vermeden önünüzde duracaktır. Bu kısa notlara yapılacaklar listesi ekleyebildiğiniz gibi tamamlanmış görevlerin üstüne çizgi atmanız da mümkün olacaktır. Önemli randevularınızı kaçırmayacağınız etkinlik düzenleyici sayesinde takvim ile etkileşimli bir kullanım da söz konusu. Farklı bir takvim kullananlar için güzel bir haberimiz var. Eski takviminizde birikmiş olan bilgileri bu uygulamaya aktarabiliyorsunuz.

Hazırlamış olduğunuz notları, etkinlikleri ve takvimleri basılı hale çevirme gibi bir özelliği olan Holiline Reminder, bu özelliği ile kendi türünde olan diğer uygulamalara fark atan özelliklere sahip. Üstelik bu uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz. Verimliliğiniz konusunda soru işaretleriniz varsa bu uygulamayı mutlaka deneyin.