Ice Age Avalanche (windows)

Ice Age Avalanche

Ice Age Avalanche
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Age Avalanche, Windows 8 cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Ice Age Avalanche sevilen animasyon filmi Buz Devri'nin kahramanlarını ve eğlenceli bir oyun yapısını bir araya getiren bir eşleştirme oyunu.

Windows 8 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu renk eşleştirme oyunu size renkli bir oyun tecrübesi sunuyor. Oyunda Sid, Many ve Diego gibi Ice Age kahramanlarımızla birlikte hazine avına çıkıyoruz ve bu gizemli hazinenin sırlarını çözmeye çalışıyoruz. Bu sürükleyici maceramız boyunca Buz Devri dünyasının farklı mekanlarını ziyaret ediyoruz ve bölüm bölüm ilerleyerek hazineye doğru yol alıyoruz. Her bölümde karşımıza meyveler çıkıyor. Bu meyveleri birleştirerek onları yok ediyor ve bölümü tamamlayarak bir sonraki bölüme geçiyoruz.

Ice Age Avalanche'da temel amacımız oyun tahtasında yer alan meyvelerden aynılarını bir araya getirmek. En az 3 meyveyi bir araya getirdiğimizde meyveler patlıyor. Ayrıca oyuna heyecan katan çeşitli bonuslar bize avantaj sağlayabiliyor. Oyun boyunca farklı Ice Age kahramanlarımızı karşımıza çıkabiliyor. Oyunun tek kişilik oyun modu kendi içerisinde farklı görev türleri içeriyor. Ayrıca diğer oyunculara karşı oyunu oynamak ve rekabetin heyecanını tatmak isterseniz oyunun online modunu deneyebilirsiniz.