Icecream PDF Split & Merge 2.33 (windows)

Icecream PDF Split & Merge

Icecream PDF Split & Merge
ÜCRETSİZ
İndir 17.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PDF dökümanlarınızı düzene sokacak sade ve hızlı bir uygulama arıyorsanız Icecream PDF Split & Merge ücretsiz bir alternatif.

Ofis çalışanı veya eğitim sektörü içerisinde yer alanların en çok güçlük çektikleri konulardan bir tanesi de PDF dökümanlarını birleştirme veya ayrıştırma işlemleri için profesyonel ve paralı bir programları bulunmadığı için bu işlemi yapamamak. Neyse ki Icecream Apps tarafından geliştiren bir uygulama bu soruna pratik bir çözüm getiriyor. PDF Split & Merge isimli uygulamalarıyla sayfa kalabalığı yaratan PDF dosyalarından ihtiyacınız olan kısmı ayıklamanızı sağlayan ekip sizin verimliliğinizi oldukça artıracaktır. Ücretsiz olan sürümde bu limit 40 sayfa.

Öte yandan PDF birleştirme seçeneği de olan bu uygulama sayesinde birbiriyle bağlantılı olan ama bağımsız olarak tasarlanmış farklı PDF dökümanlarını zahmetsizce bir araya getirebiliyorsunuz. Ücretsiz sürümle bu limit 3 farklı dosya olsa da bunları tekrar birleştirerek istediğiniz noktaya ulaşabiliyorsunuz. Hesaplamanız gereken tek şey bu içeriklerin alması gerektiği sıralama olacaktır.

Icecream PDF Split&Merge from Icecream Apps on Vimeo.

Türkçe dil seçeneği de bulunan Icecream PDF Split & Merge sayesinde mücadele etmeniz gereken tek şey arayüz tasarımı olacaktır. Bunu bu şekilde ifade ederken işin içine biraz ironi katıyoruz, çünkü sadece iki fonksiyonu olan olabildiğince sade olan bu uygulama ile işiniz çok kolay olacak. Ücretsiz ve işlevsel bir verimlilik aracı arıyorsanız bu uygulama tam size göre.

YORUMLAR