iNFekt 0.9.3 (windows)

iNFekt

iNFekt
ÜCRETSİZ
İndir 2.36 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elinizdeki NFO dosyalarını görüntülemek, düzenlemek ya da yeni NFO dosyaları yaratmak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

INFekt programı, bilgisayarınızda bulunan ya da internetten indirdiğiniz NFO uzantılı dosyaları kolayca ve düzgün bir şekilde açabilmenizi sağlayan ücretsiz programlardan bir tanesi. Zira NFO dosyaları pek çok yazılıma ve oyuna dair bilgiler içerebiliyor ve kullanıcılar bu dosyaların nasıl açılabileceği konusunda sıkıntıya düşebiliyorlar.

Sürükle bırak özelliğini destekleyen program, böylece NFO'ları anında açmanıza imkan tanıyor ve menülerle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda daha önce açılan dosyaların tarihçesine de erişebilmenizi sağladığı için bir kaç dosya arasında hemen gezinebilirsiniz.

NFO dosyalarını görüntülemenin yanında bu dosyalar üzerinde değişiklikler de yapabilmenizi sağladığı için bir editör olarak da kullanabilirsiniz. Bu değişiklikler arasında renklendirmelerden tutun da yazı formatlamaya ve link vermeye kadar basit HTML editörlerinde bulunan pek çok özellik yer alıyor. Dolayısıyla öne çıkarmak istediğiniz bilgiler üzerinde istediğiniz gibi değişiklik yaparak Not Defteri'nin eksik kaldığı pek çok açığı kapatabiliyorsunuz.

Hazırlanan NFO dosyalarını sadece NFO olarak değil, aynı zamanda resim dosyaları ya da diğer yazı formatları olarak da kaydetmenize olanak tanıdığı için oldukça renkli ve işlevsel bir program olduğunu söyleyebilirim. Tam ekran modu, yakınlaştırma, diğer pencerelerin üzerinde durma gibi özelliklerine rağmen sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanabilen programın sık sık yazılım ve oyun indiren, yahut hazırlayan kullanıcılar için gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR