iSkysoft PDF to Word Converter 4.0.1 (windows)

iSkysoft PDF to Word Converter

iSkysoft PDF to Word Converter
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 10.03 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iSkysoft PDF to Word Converter ile PDF dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz

iSkysoft PDF to Word Converter ofis dökümanlarıyla haşır neşir olan kullanıcıların en çok karşılaştığı problemlerden olan PDF dosyalarını Word dosyalarına dönüştürme konusunda yardımcı olan bir PDF dönüştürme programıdır.

İş hayatımızda veya okul hayatımızda Ofis dökümanlarına farklı konularda ihtiyaç duyuyoruz. PDF editörleri kullanarak hazırladığımız metin dökümanları ile CV'ler hazırlayabildiğimiz gibi, çeviriler, ödevler ve raporlar da hazırlayabiliyoruz. Fakat bizden bu çalışmamızı Word formatında iletmemiz istendiğinde bütün çalışmamızı yeniden oluşturmak gerekiyor. Özellikle sayfalarca uzunlukta olan dökümanlar söz konusu olduğunda bu iş büyük bir eziyet ve zaman kaybı haline dönüşüyor.

iSkysoft PDF to Word Converter ile PDF formatındaki dosyaları World dosyalarına kolayca dönüştürebilmemiz mümkün. Program PDF dosyalarını dönüştürürken kaynak dosyanın formatını olabildiğince koruyabilmekte. Programın bir diğer güzel yömnü şifrelenmiş PDF dosyalarını dönüştürmeyi de desteklemesi.

Eğer çok sayfalı PDF dökümanlarını dönüştürmek isterseniz iSkysoft PDF to Word Converter'ın toplu dönüştürme özelliği hoşunuza gidecektir. Program 100 sayfalık PDF dosyasını 1 dakikada dönüştürebildiği gibi 200 PDF dosyasını tek bir tıklamayla toplu olarak dönüştürebiliyor.

YORUMLAR