ISO Workshop 7.2 (windows)

ISO Workshop

7.2
ISO Workshop
ÜCRETSİZ
İndir 3.22 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ISO Workshop kolay ve hızlı şekilde ISO imaj dosyaları hazırlamak ve CD/DVD/BD diskler üzerine yazmanıza olanak tanıyan başarılı ISO oluşturma ve yazma programıdır.

ISO Workshop kolayca ISO görüntü dosyaları oluşturabileceğiniz ve bunları CD/DVD/BD diskler üzerine yazmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir yazılımdır.

Programın kullanıcı arayüzü iyi organize edilmiştir ve düzenli şekilde tasarlanmış tek bir pencere üzerinden istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Üzerinde çalışmak istediğiniz dosyaları sürükle bırak yöntemini kullanarak kolayca programın içerisine atabilir ve ardından dosyalar üzerinde çalışabilirsiniz.

ISO görüntü dosyaları yaratmak için yapmanız gereken tek şey hedef sürücüyü seçmek ve ardından ISO görüntüsü olarak kaydetmek istediğiniz dosyaları seçerek dönüştürme işlemine başlamaktır. Ardından oluşturduğunuz ISO görüntü dosyalarını belirlemiş olduğunuz hedef sürücü üzerine kolayca yazdırabilirsiniz.

Programın diğer özellikleri arasında ISO görüntü dosyaları ve BIN, NRG, CDI, MDF, IMG, GI, PDI, DMG, B5i, B6i gibi diğer görüntü dosyalarını açmak, ISO veya BIN görüntü dosyaları şeklinde bir sürücünün yedeğini almak, resim dosyalarını ISO görüntü dosyaları şeklinde kaydetmek gibi özellikler yer almaktadır.

İşlemciniz ve belleğiniz üzerinde oldukça düşük miktarlarda yük oluşturan ISO Workshop, bu yüzden bilgisayarın kaynakları üzerinde bir baskı oluşturmaz.

Testlerimiz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız ISO Workshop'u tüm kullanıcılarımıza tavsiye edebilirim.