J-Tube 1.0.0 (windows)

J-Tube

J-Tube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

J-Tube, Youtube üzerinde izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

J-Tube, Youtube üzerinde izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz basit ve ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Oldukça sade ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla, Youtube üzerinde yer alan favori videolarınızı indirmek oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken izlediğiniz videoya ait bağlantı linkini kopyalayarak program üzerinde yer alan ilgili alana yapıştırmak ve indirme bağlantılarını elde edebilmek için "Generate Download Links" butonuna basmaktır.

Ardında video için uygun olan farklı çözünürlükteki indirme linkleri liste halinde programın ana ekranı üzerinde belirecektir. Bu noktadan sonra yapmanız gereken tek şey videoyu hangi çözünürlükte bilgisayarınıza indirmek istediğinize karar vermek ve ilgili linke tıklayarak videoyu indirme işlemine başlamaktır.

Daha önce indirmiş olduğunuz video içeriklerine ait bağlantı adreslerini kaydeden J-Tube, daha sonra aynı videoyu farklı bir çözünürlükle tekrar indirmek istediğiniz zaman veya daha önceden indirmiş olduğunuz videolara göz atmak istediğiniz zaman size kolaylık sağlayacaktır.

Youtube videolarını bilgisayarına indirmek isteyen kullanıcılar için oldukça basit bir çözüm sunan J-Tube'u denemenizi öneririm.

YORUMLAR