Jagged Alliance Online (windows)

Jagged Alliance Online

Jagged Alliance Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jagged Alliance Online ücretsiz bir çok oyunculu strateji oyunudur

Jagged Alliance Online bilgisayar oyunları tarihinde bir klasik olan Jagged Alliance serisisnin çok oyunculu olarak geliştirilmiş versiyonudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Jagged Alliance Online takım tabanlı bir oynanışa sahip. Oyunda kendi takım üyelerimizi yetiştirerek farklı silahlar ve ekipmanlarla donatıyoruz ve savaş alanına çıkıyoruz. Oyunun bu yapısı nedeniyle oynanış seçtiğimiz ekipmanlara göre değişiklik gösteren bir yapıya sahip.

Jagged Alliance Online'da internet üzerinden diğer oyunculara karşı takım tabanlı olarak karşılaşmalar yapıyoruz. Bir sıra tabanlı strateji oyunu olan Jagged Alliance Online bize satranç benzeri bir oyun yapısı sunuyor. Hamlelerimiz yaparken ekipmanlarımızı, kahramanlarımızın yeteneklerini ve rakibimizin zayıflıklarını göz önüne almamız gerekiyor.

Jagged Alliance Online'da oyunculara indirilebilir içerikler yoluyla oyunu tek kişi olarak oynayabilme seçeneği de sunulmakta. Bu sayede oyunu çok oyunculu oynamak istemezseniz tek başınıza oynayabilirsiniz.

Jagged Alliance Online oyunculara 40 farklı kahraman seçeneği, 500'ün üzerinde silah ve ekipman seçeneği ve zengin bir içerik sunmakta. Jagged Alliance Online şu minimum sistem gereksinimlerine sahip:

  • Windows Vista işletim sistemi
  • 1.8 GHZ Intel Core 2 Duo işlemci
  • 2 GB RAM
  • 64 MB video belleğe sahip DirectX 9 uyumlu ekran kartı
  • 1800 MB boş depolama alanı
  • İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR