Kastor - All Video Downloader

Kastor - All Video Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kastor - All Video Downloader ile internet üzerinden kolayca video indirebilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya İndirme Yöneticileri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Kastor - All Video Downloader bize YouTube video indirme, Vimeo Video indirme ve Dailymotion video indirme gibi konularda yardımcı olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir video indirme programıdır.

İnternet üzerinden seyrettiğimiz videoları sadece sağlıklı bir internet bağlantısına sahipken ve internet tarayıcımız üzerinde seyredebiliyoruz. İnternet bağlantımız olmadığında videoları seyredemediğimiz gibi bağlantımız kötü olduğunda yüksek kalite video izlemek mümkün olmayabiliyor. Bunun yanında kotalı internet bağlantısına sahipsek aynı videoyu tekrar izlemek yüksek veri trafiğine neden olabiliyor ve kotamızı aşmamıza sebep olabiliyor.

İşte bu tip durumlarda internet üzerinden izlediğimiz videoları bilgisayarımıza kaydetmek daha mantıklı bir çözüm olabiliyor. Böylece hem veri trafiğimizi azaltabiliyor ve kota aşma derdinden kurtulabiliyor hem de internet bağlantımızdan kaynaklanan problemlerin önüne geçebiliyoruz. Kastor - All Video Downloader bize bu konuda pratik bir çözüm sunuyor ve 200'ün üzerindeki video servisinden video indirebiliyor. 

Kastor - All Video Downloader bize indirdiğimiz videoları farklı kalitelerde ve farklı formatlarda bilgisayarımıza kaydetme olanağı sağlıyor. Ayrıca program içerisinden YouTube videolarını arayabiliyoruz ve görüntüleyebiliyoruz.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

YORUMLAR