Kastor - Free Tube To Mp3

Kastor - Free Tube To Mp3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kastor - Free Tube To Mp3 ile YouTube videolarını ses dosyalarına dönüştürebilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya İndirme Yöneticileri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Kastor - Free Tube To Mp3 kullanıcılara YouTube müzik indirme ve YouTube şarkı indirme ve bu videoları ses dosyasına dönüştürme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir video indirme programıdır.

Kastor - Free Tube To Mp3 sayesinde YouTube üzerinde izlediğimiz videoları indirerek bilgisayarımıza ses dosyaları halinde kaydedebiliyoruz. Normalde müzik videolarındaki müzikleri dinlemek istediğimizde YouTube üzerinden videoyu açmamız gerekmekte. İnternet bağlantımız sıkıntılı olduğunda ve bağlantı problemleri yaşadığımızda, kotalı internet ile internete bağlanıyorsak bu videoları açmak mümkün olmayabiliyor. Ayrıca MP3 çalarımızda YouTube videolarını izleyemiyoruz. Bu gibi durumlarda YouTube videolarını indirerek ses dosyalarına dönüştürmek daha mantıklı bir çözüm olabiliyor.

Kastor - Free Tube To Mp3 ile indirdiğiniz YouTube videolarını MP3 formatı haricinde WMA ve AAC formatlarında da bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz. Toplu video indirme desteğine sahip Kastor - Free Tube To Mp3 ile indirmek istediğiniz videoların bağlantılarını internet tarayıcınızdan kopyalayarak program arayüzüne yapıştırmanız yeterli. Videoları arka arkaya listeye eklediğinizde tek bir tıklamayla hepsini aynı anda dönüştürebilirsiniz.

Kastor - Free Tube To Mp3 herhangi bir video dönüştürme yazılımını kullanmadan YouTube videolarını indirmenize ve ses dosyaları olarak kaydetmenize imkan veren kullanışlı bir program.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz: