Kastor - Free Vimeo Downloader

Kastor - Free Vimeo Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kastor - Free Vimeo Downloader ile Vimeo üzerinden video indirebilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya İndirme Yöneticileri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Kastor - Free Vimeo Downloader kullanıcılara Vimeo video indirme ve videolardan ses alma konusunda yardımcı olan bir video indirme programıdır. 

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Kastor - Free Vimeo Downloader sayesinde popüler video izleme servisi Vimeo üzerindeki videoları bilgisayarımıza kaydedebilmekteyiz. İnternet bağlantımız nedeniyle çoğu zaman Vimeo üzerinden yüksek kalitede video izleyemiyoruz. Bunun yanında kotalı internet bağlantıları söz konusu olduğunda aynı videoyu 2. kere seyretmek kotamızın kısa sürede aşılmasına sebep verebiliyor. Kastor - Free Vimeo Downloader kullanarak hem yüksek kalite videoları bilgisayarınıza kaydedebilir, hem de kotanızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Kastor - Free Vimeo Downloader indirdiğiniz Vimeo videolarının içerisindeki sesleri de ayıklayabilmekte. Programın videolardan ses alma özelliği sayesinde konser videolarındaki veya müzik kliplerindeki sesleri ayrı ses dosyaları olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Böylece bu videoları ses dosyaları olarak MP3 çalar gibi mobil cihazlarınıza aktarabilir, video oynatmak yerine müzik şeklinde dinleyebilir ve bataryanızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Kastor - Free Vimeo Downloader kullanıcılara Vimeo üzerinden toplu video indirme imkanı da veriyor. Bu iş için indirmek istediğiniz Vimeo videolarının internet adreslerini kopyalayıp program arayüzündeki ilgili alana yapıştırarak sıralamanız yeterli olmakta.

YORUMLAR