Let the Cat in (windows)

Let the Cat in

Let the Cat in
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Let the Cat in ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Let the Cat in her yaştan oyun severin hoşuna gidebilecek bir bulmaca oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Let the Cat in'de dışarıda kalmış kedilerin hikayesi konu alınıyor. Küçük sevimli dostlarımız dışarıda bir süre gezindikten sonra eve döndüklerinde kapının kapalı olduğunu görüyorlar. Bize de kediciklere yardım ederek içeri girmelerine yardımcı olmak düşüyor. Bu iş için farklı eşyaları ve mekanizmaları kullanıyoruz. İlk iş olarak bu eşya ve mekanizmalar arasındaki ilişkiyi keşfediyoruz. Sonrasında oluşturduğumuz planı uyguluyoruz ve kedileri içeri almak için gerekli olan işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Let the Cat in'de işimiz kedileri içeri almakla bitmiyor. Rahatlarına bir hayli düşkün olan kediler favori yerlerinde uyumaktan hoşlanırlar. Oyundaki kedilerimizin favori uyuma yerleri ise sepetleri. Kedileri evin içine aldıktan sonra onları sepetlerinin olduğu odaya doğru yönlendirmemiz de gerekiyor. Bu nedenle karşımıza yeni bulmacalar çıkıyor. Oyunun başında kolay olan bulmacalar oyunda ilerledikçe daha da zorlaşıyor.

Let the Cat in'de başarı kazandıkça kedilerimize yeni kıyafetler ve aksesuarlar alabiliyoruz. Oyunda birçok farklı kedi kişiselleştirme seçeneği mevcut. Let the Cat in'in grafikleri bilgisayarınızı çok yormayacak seviyede. Bu nedenle oyun eski bilgisayarlarda bile rahat bir şekilde çalışabiliyor. Let the Cat in'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 1.5 GHZ işlemci
  • 2 GB RAM
  • Shader Model 2.0 destekli grafik kartı
  • DirectX 9.0
  • 500 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR