Lodos VCD Stüdyo 2.0 (windows)

Lodos VCD Stüdyo

2.0
Lodos VCD Stüdyo
ÜCRETSİZ
İndir 20.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VCD/SVCD/DVD ve PC Slideshow Cd'si üretmenize yardımcı olan bir program

Lodos VCD stüdyo 2.0

VCD stüdyo kullanıcıları baskı ile aynı sürede VCD/SVCD/DVD ve PC Slide show CD'si üretmenin rahatlığını yaşıyorlar. Dilerlerse Orjinalleri de veriyorlar. Üstelik hepsi tek CD içinde.

Uzun zamandır, Lodos Asistan ile fotoğraf stüdyoları ve dijital image işleme sektörüne yönelik en gelişmiş çözümünü sunan Lodos, dijital imageleri bir tıklama ile tek CD içerisinde VCD/SVCD/DVD ve PC için slideshow haline dönüştüren yazılımı VCDStüdyo 2.0 ile sektörün hizmetinde. VCDStüdyo, özellikle fotoğraf stüdyoları ve laboratuvarlarının uzun zamandır üzerinde durdukları, foto?raf kayıtlarından VCD/SVCD/DVD ve PC'lerde kullanılabilen CD üretme çalışmalarının tam çözümü olarak hazırlandı.

VCDStüdyo, ihtiyaç duydugu fotograf ya da imageleri, dijital fotoğraf makinesi, dijital minilab, scanner, flash kart ya da benzeri aygıtlardan alabiliyor. Jpg, Tiff, Psd ve daha pek çok bilinen grafik formatını kullanabiliyor. Ayrıca MP3 ve Wav formatındaki müzikleri de kullanabiliyor.

Örnek olarak, bir amatör baskı sırasında, filmin minilaba takılması ve baskıya girmek üzere taranması ile birlikte otomatik olarak VCD hazırlayabiliyor. Amatör baskı hazır olduğu sırada VCD de hazırlanmış ve CD'ye yazılmış oluyor.

VCD/SVCD/DVD ve Slideshow olarak hazırlanacak fotograf kayıtlarını anında önizleme olarak görüntüleyen program, tek tıklama ile çevirme ve ayna fonksiyonlarını da sunuyor. Üstelik, ayna görüntü üreten dijital makinalar için otomatik düzeltme fonksiyonu ile fotoğrafları otomatik düzeltiyor.

VCDStüdyo'nun 36 pozluk bir amatör filmi hazırlayıp CD'ye yazması yaklaşık 2 dakika sürüyor. Ayrıca VCDStüdyo, hazırladığı CD'nin içerisine bilgisayarlarda kullanılmak üzere bir slideshow da hazırlıyor.

VCD/SVCD/DVD ve slideshow kullanıcı firmanın tanıtımlarını da bulundurabiliyor. Üstelik hem VCD hem de PC slideshow için istediğiniz kadar müzik ve tanıtıım kullanma imkanına sahipsiniz.

VCDStüdyo, VCD hazırlamak ya da CD yazmak için herhengi bir ek yazılım ya da özel donanım istemiyor. Tüm işlemleri kendi içinde çözümlüyor. Sıradan bir bilgisayar sisteminde ve herhangi bir CD yazıcıyla bütün bu işlemleri yapabiliyor. VCDStüdyo ile Network ortamında çalışmanız da mümkün. Bir bilgisayarda VCD ve slideshowlar hazırlanırken başka bir bilgisayardan CD'ye yazdırabilmek gibi.

Not: Bilgisayarda CD-Writer olması gerekmektedir..