Malwarebytes Chameleon 3.1.7.0 (windows)

Malwarebytes Chameleon

Malwarebytes Chameleon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vİrüslü bilgisayarınıza Anti-Malware yükleme programıdır.

Eğer bilgisayarınızı yeterince korumuyorsanız, virüs ya da başka herhangi bir zararlı yazılım bulaşma ihtimali yüksektir. Bu gibi durumlarda tek yapmam gereken bir anti-virüs programı indirmek diye düşünüyor olabilirsiniz. Fakat ne yazık ki bu o kadar basit olmayabilir.

Zaman zaman bilgisayarınıza giren zararlı yazılımlar ve virüsler bilinen anti-virüs programlarını ve websitelerini engelleyecek şekilde tasarlanmış olabiliyor. Bu yüzden de bunun üzerinden gelmek daha da zorlaşıyor.

Chameleon işte bu gibi durumlar düşünülerek tasarlanmış çok akıllıca bir program. Malwarebytes tarafından geliştirilen program, yine Malwarebytes tarafından geliştirilen bir diğer programı, Anti-Malware programını gizler ve bu şekilde bilgisayarınıza indirip kurmanıza yardımcı olur. Bunu da kurulum dosyasını firefox, iexplore gibi farklı isimler altında indirerek yapar.

Programı kullanması da çok kolay. Tek yapmanız gereken sıkıştırılmış dosyayı indirip herhangi bir yere içeriğini çıkarmak. Ardından  CHM Help File dosyasını açıyorsunuz ve içerisindeki yönergeleri takip ediyorsunuz.

Eğer bu yardım dosyası açılmazsa yine tek yapmanız gereken dosyanın içindeki kurulum dosyalarına herhangi birisi çalışana kadar tek tek tıklamak. Ardından da yine ekranda çıkan yönergeleri izleyerek programı kurabiliyorsunuz.

Eğer bilgisayarınıza virüs girdiyse ve bir anti-virüs programına ihtiyacını varsa, bu programı indirip kullanabilirsiniz.

YORUMLAR