Mars Pop (windows)

Mars Pop

Mars Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mars Pop, dünya genelinde kişilerle veya Facebook arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz tek balon vurma oyunu.

Mars Pop, mobilde ve Windows tablet / bilgisayarlarda çevrimiçi oynanabilen tek balon vurma oyunu olarak öne çıkıyor. Göze hoş gelen animasyonlarla süslenmiş oyunda Mars'ın büyüleyici atmosferine kapılıyoruz.

Mobilde seri haline gelmiş popüler oyunların yaratıcıları tek tek tamamen farklı yapımlarla karşımıza çıkmaya başladılar. Outfit7 de bu halkaya katılan yapımcılar arasında. Çoğumuzun Talking Tom ile tanıdığı yapımcı bu sefer tamamen değişik bir oyunla çıkarak büyük bir sürpriz yapıyor. Mars Pop adını taşıyan yeni oyun aslında bildiğimiz balon vurma oyunlarından farklılık göstermiyor. Rengarenk balonlarla süslü oyun alanında aynı renkte olanları vurarak temizlemeye çalışıyoruz. Peki Mars Pop’ı benzerlerinden farklı kılan nedir?

Mars Pop’ın en önemli özelliği çoklu oyuncu moduna sahip olması. Bu sayede tek başınıza balon vurarak sıkıcı zaman geçirmek yerine, karşınıza dünya genelinde bir kişiyi veya Facebook arkadaşınızı alabiliyorsunuz. Ayrıca istatistikler de olduğundan balonları vurmanızın bir amacı oluyor.

Tekli modda oynamayı seçersek ilk olarak eğitim bölümüyle karşılaşıyoruz. Bu bölümde renkli balonlara nasıl atış yapacağımızı öğreniyoruz. Oynanış biçimini göstermek adına hazırlanan bu bölümü saniyeler içerisinde tamamladıktan sonra asıl rakiplerimizle oynamaya başlıyoruz. Rakiplerimiz farklı ülkelerden rastgele seçiliyor ve eleme usulü ilerliyoruz. Arkadaşlarla oyna seçeneğinde de Facebook hesabımıza bağlanarak sadece arkadaşlarımızla oynayabiliyoruz.

YORUMLAR