Microsoft Wireless Display Adapter (windows)

Microsoft Wireless Display Adapter

Microsoft Wireless Display Adapter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Wireless Display Adapter uygulaması ile kablosuz görüntü aktarma kolaylığı sunan Wireless Display Adapter'ı yapılandırabilirsiniz.

Miracast desteği sunan Windows Phone, Surface, Windows 8.1 cihazlarla uyumlu olan Microsoft Wireless Display Adapter ile ekranınızı başka bir cihazla kablosuz olarak kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz. Kurulumu ise oldukça basit olan bu görüntü aktarma cihazını yapılandırmak için ise ilk olarak Windows 8 Mağazasında sunulan resmi uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Microsoft Wireless Display Adapter uygulaması ile adaptörün ayar ve yazılım güncellemelerini yapabiliyorsunuz. MicrosoftDisplayAdapter_00 gibi çok uzun bir isim yerine Oturma Odası gibi istediğiniz bir ismi adaptörünüze verebiliyorsunuz. Televizyon veya monitörünüzün kenarlık ayarını yapabiliyor, görüntü içeriğinin tamamının gösterilmesini sağlayabiliyorsunuz. TV veya monitörünüz dil ayarını yapabiliyorsunuz ancak tahmin edeceğiniz üzere henüz Türkçe dil desteklenmiyor. Mobil cihazınızla ekranı yansıtacağınız cihazınızın PIN kodu girilmesi durumunda eşleşmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra Microsoft Wireless Display Adapter ürününüz için yazılım güncellemesi olup olmadığını denetleyebiliyor, tek dokunuşla yazılım güncellemesini indirebiliyor ve uygulayabiliyorsunuz.

Telefondaki görüntüyü televizyonunuza kablosuz olarak aktarma kolaylığı sunan Microsoft Wireless Display Adapter’a sahipseniz cihazın ayarlarını ve güncellemelerini içeren uygulamasını da indirmenizde fayda var.