Mp3nity 2.2.030 (windows)

Mp3nity

Mp3nity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mp3nity, sabit diskiniz üzerinde yer alan MP3 dosyalarının etiket bilgilerini (ID3 Tag) düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Mp3nity, müzik dosyalarına ait bilgileri ve etiketleri profesyonel bir şekilde yönetebileceğiniz ücretsiz bir yardımcı araçtır. Kullanıcıların kendi müzik arşivlerini temizleyebilecekleri ve ismini bilmedikleri tüm şarkılar hakkında kolayca bilgi alabilecekleri birçok aracı içerisinde barındıran program oldukça kullanışlıdır.

Her ne kadar gelişmiş özelliklere sahip bir program olsa da sahip olduğu sade ve anlaşılır arayüzü nedeniyle hem yeni başlayan kullanıcılar hem de uzman kullanıcılar tarafından kolaylıkla kullanılabilir. MP3 (id3v1/id3v2), WMA, WMV, ASF, OGG, FLAC, AAC, MP4, MP4A, MP4V, MP4B, MPC ve APE formatlarını destekleyen program, bu ses uzantılarına sahip olan tüm ses dosyalarının etiketlerini ve bilgilerini düzenlemenize olanak sağlar.

Toplu etiket bilgisi düzenleme, toplu yeniden adlandırma, şarkı sözü bulma, albüm bilgilerini bulma ve daha birçok özelliği kullanıcılarına sunmaktadır. Aynı anda birden çok ses dosyasını program içerisine atarak toplu düzenleme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Program içerisinde yer alan gelişmiş yeniden adlandırma seçenekleri yardımıyla tüm müzik dosyalarınızı istediğiniz gibi yeniden adlandırabilir; şarkıcı, şarkı, albüm, tür, yıl gibi etiket bilgilerini düzenleyebilir veya tamamını otomatik olarak internet veritabanından çektirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında program içerisinde yer alan entegre ses dönüştürme aracı sayesinde MP3, WMA ve WAV ses formatları arasında dönüştürme işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Mp3nity içerisinde yer alan müzik CD'si dönüştürme aracı yardımıyla, tüm müzik CD'lerinizi farklı ses formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilir ve bunu yaparken tüm albüm bilgilerine çevrimiçi veritabanı üzerinden otomatik olarak ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak ses dosyalarına ait etiketleri ve telif hakkı bilgilerini düzenlemek için oldukça kullanışlı bir program olan Mp3nity'yi tüm kullanıcılarımıza şiddetle tavsiye ediyorum.

YORUMLAR