Need for Speed: Most Wanted Save Dosyası (windows)

Need for Speed: Most Wanted Save Dosyası

Need for Speed: Most Wanted Save Dosyası
ÜCRETSİZ
5  
1  
1  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    262,173

  • Üretici

    Tamindir

Need for Speed: Most Wanted bitirilmiş save dosyası ile oyundaki tüm arabaları ve bölümleri hemen açabilirsiniz.

Need for Speed Most Wanted'ın serinin tarihindeki en başarılı oyun olduğu ortada. Hem içerisindeki arabalar, hem de oynanışın çok rahat ve elverişli olması sayesinde bu başarıyı yakalayabilen Most Wanted, aynı zamanda güzel görünen grafiklere ve kaliteli ses öğelerine de sahip.

Ancak oyunun oldukça zorlu olması ve uzun bir süreci barındırması arabaların hepsini açmayı biraz sıkıcı hale getirebiliyor. Sizin için hazırladığımız Need for Speed Most Wanted save dosyası sayesinde tüm arabalar ve yollar açık bir şekilde oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz.

Save dosyalarını kurabilmek için tek yapmanız gereken WinRAR kullanarak indirdiğiniz RAR formatlı dosyayı açmak ve içerisindeki cparty adlı klasörü, Belgelerim klasörünüzün altındaki Need for Speed Most Wanted klasörünün içerisine kopyalamak.

Kurulum sırasında sorunlar yaşarsanız elbette onları da bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Need for Speed Most Wanted'da en hızlı ve kaliteli arabalara en kısa yoldan ulaşabilmek için bitirilmiş save dosyasını kullanmayı unutmayın.

YORUMLAR