Netcam Studio 0.9.7.5 (windows)

Netcam Studio

Netcam Studio
ÜCRETSİZ
İndir 27.12 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Netcam Studio, evinize veya ofisinize kurmuş olduğunuz web kameralarını takip edebileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Netcam Studio, evini veya ofisini gözetim altında tutmak isteyen kullanıcılar tarafından kullanılabilecek olan oldukça yararlı ve kullanışlı bir programdır. Canlı yayın akışını doğrudan bilgisayarınız üzerinden takip edebilir veya canlı yayın için HTML kodunu alabilirsiniz.

Program içerisinde iki farklı bileşenle birlikte gelmektedir: dört video kaynağını kontrol edebileceğiniz bir sunucu yazılımı ve ağ kameralarını ekleyebileceğiniz bir istemci yazılımı.

Arayüzü oldukça modern bir tasarıma sahip olan program, herhangi bir bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Programın ana penceresi üzerinde yer alan iki ana sekme yer almaktadır: "Home" ve "Settings"

Takip etmekte olduğunuz her web kamerası için hareket algılama ve VLC üzerinde canlı yayın gibi farklı seçenekleri kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca videolar üzerinden ekran görüntüsü alabilir, video yayın akışlarını kütüphanenize kaydedebilir veya programı kişisel FTP, ağ veya bulut hesabınızla senkronize edebilirsiniz.

Netcam Studio aynı zamanda içerisinde basit bir zamanlayıcı da içermektedir. Bu sayede belirleyeceğiniz saat aralıklarında video yayın akışını kaydetmeye başlayabilir ve belirlenen zaman sonunda kaydı sonlandırabilirsiniz.

Genel olarak değerlendirdiğimiz zaman Netcam Studio, evinde, ofisinde veya iş yerinde neler olup bittiğini web kameraları yardımıyla takip etmek isteyen kullanıcılar için gerçekten başarılı bir çözüm sunmaktadır.

YORUMLAR