Number Link (windows)

Number Link

Number Link
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Number Link, dünya genelinde 2 milyondan fazla oyuncusu bulunan zorlu bir bulmaca oyunu.

Number Link, rakamları dolambaçlı yollardan birbiriyle bağlamayı gerektiren popüler bulmaca oyunu Arukone’yi Windows 8.1 cihazımıza taşıyor. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz, cihazımızda fazla yer kaplamayan renkli bulmaca oyununda amacımız rakamları tabloda hiç boşluk kalmayacak şekilde eşleştirmek. Kulağa oldukça basit geliyor ancak oyunu oynamaya başladığınızda kesinlikle fikriniz değişecektir.

Sadece tek başımıza oynamamıza izin veren ve süre sınırının bulunmadığı oyun oynanış itibariyle Flow Free’ye çok benziyor. Farklı olarak noktalar yerine rakamları birleştiriyoruz. Ücretsiz olarak oynayabildiğimiz yer yer çıldırtan yüzlerce bulmacanın olduğu oyunda zorluk seviye arttıkça karşımıza daha geniş dolayısıyla çözerken daha fazla vakit harcamamız, kafa yormamıza gereken bölümler geliyor.

Kafa yorucu bulmaca oyunlarını sevenlerin kesinlikle oynaması gerektiğini düşündüğüm bu bulmaca oyununun en can alıcı noktası 800’den fazla bulmaca içermesi ve en önemlisi de bu bulmacaların herkese hitap etmesi, rast gele hazırlanmamış olması. Eğer daha önce Flow Free, Arıkone benzeri bir oyun oynamadıysanız 5x5 tabloyu seçip oyuna alışabilir veya milyonların oynadığı bu bulmaca oyununda çok iyiyim diyorsanız 16x16 tabloyu seçebilirsiniz. Oyun her seviyede kişiye hitap ediyor.

Hem tablette hem de klasik bilgisayarda rahat bir oynanış sunan Number Link, dışarıda veya evde hemen açıp oynayabileceğiniz türde bir bulmaca oyunu. Kafa yoran, düşünme gerektiren bulmaca oyunlarını seviyorsanız kaçırmayın derim.

YORUMLAR