PanoramaStudio 3.0.1 (windows)

PanoramaStudio

PanoramaStudio
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 21.80 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PanoramaStudio ile kendi panorama fotoğraflarınızı oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz

PanoramaStudio eğer yeni panorama fotoğraflar oluşturmak istiyorsanız veya sahip olduğunuz panorama fotoğrafları düzenlemek ve üzerlerinde rötuş yapmak istiyorsanız işinize yarayabilecek bir resim editörü.

Kullanıcılara temiz, sade bir arayüz sunan PanoramaStudio'da geniş bir çalışma alanına sahibiz. Program dilerseniz farklı fotoğrafları, dilerseniz birbirleriyle bağlantılı fotoğrafları birleştirmenize imkan tanıyor. Programa yeni fotoğraflar eklemek için "Import" seçeneğini kullanıyoruz. Panoramanızda kullanacağınız fotoğrafları ekledikten sonra sıralamalarını değiştirebilmektesiniz. Ayrıca odaklama mesafesini, kamera ve lens yapısını parametreler bölümünden ayarlayabiliyorsunuz.

PanoramaStudio panoramanızda kullanacağınız fotoğrafları otomatik olarak yeniden boyutlandırıyor ve hepsini eşit boyuta getiriyor, bu sayede her fotoğrafı teker teker yapılandırmak için uğraşmıyorsunuz. Çalışmanızı tamamlayınca panoramalarınızı farklı şekillerde kaydedebilirsiniz. Dilerseniz klasik bir panorama olarak kaydedebilir, dilerseniz 360 derecelik bir panorama olarak kaydedebilirsiniz.

PanoramaStudio içerisinde çeşitli fotoğraf filtreleri de kullanabiliyor ve panoramalarınızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR