PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - PUBG (windows)

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - PUBG

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - PUBG
1  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS online olarak oynanan bir hayatta kalma oyunudur

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS ya da kısa adıyla PUBG oyunculara unutulmaz anlar yaşama imkanı veren bir online hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınız üzerine oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olan PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS oyunculara Açlık Oyunları filmlerine benzeyen bir senaryo sunuyor. Post apokaliptik bir dünyada geçen oyunda terk edilmiş yerler ve çökmüş bir medeniyet bizi bekliyor. Bu dünyadaki savaş alanlarında ise her oyuncu hayatta kalabilmek için 8 kilometre kare büyüklüğündeki geniş bir açık savaş alanında diğer oyuncularla çarpışmak zorunda kalıyor ve arenanın tek galibi olmak için mücadele ediyor.

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'da savaş arenasına adım atan her oyuncu hayatta kalma mücadelesine eşit şartlarda başlıyor. Oyuncular silahları veya ekipmanları bulmak için haritayı keşfetmek zorunda. Belli noktalara bırakılan silah ve ekipomanları topladıktan sonra diğer oyuncuların yerini keşfetmeli ve onları teker teker temizlemelisiniz. Sınırlı silah ve ekipman demek, bu kaynaklar üzerinde kontrol sağlamak için de savaşmak demek. Oyuncular bir yandan da zamana karşı yarışıyorlar; çünkü savaş alanı giderek daralıyor ve savaş alanında kalan oyuncuların canı yavaş yavaş azalıyor.

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilmiş, buna bağlı olarak oyunun grafik kalitesi tatmin edici bir seviyede. PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'un minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

- 64 Bit işletim sistemi (Windows 7 ve üst versiyonları)

- Intel Core i3 4340 veya AMD FX 6300 işlemci

- 6 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850 ekran kartı

- 30 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR