PlumPlayer 1.0 (windows)

PlumPlayer

1.0
PlumPlayer
ÜCRETSİZ
İndir 0.97 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PlumPlayer ile müzik dosyalarınızı oynatabilir ve internet üzerinden radyo dinleyebilirsiniz

PlumPlayer kullanıcılara MP3, WMA, WAV gibi farklı ses dosyalarını oynatabilme, çalma listeleri hazırlayabilme, internet üzerinden radyo dinleyebilme ve slide gösterimi yapabilme gibi farklı konularda yardımcı olan ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

PlumPlayer birçok farklı ses dosyası formartını destekliyor ve bu dosyaları sorunsuz bir şekilde oynatabiliyor. Program MP3, WMA, FLAC, M4A, OGG ve WAV formatlarını algılayarak oynatabilmekte. PlumPlayer kullanarak bu ses dosyalarından çalma listeleri oluşturabilmeniz de mümkün. Çalma listeleri için sunulan rastgele şarkı oynatma, liste bitince yeniden oynatma, internet radyoları için çalma listeleri oluşturma gibi özellikler programın kullanışlılığını arttırmakta.

PlumPlayer içerisinde dahili bir müzik arama modülünü de içeriyor. Bu sayede aradığınız şarkılara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Seçeceğiniz resimlerden slide gösterileri hazırlayabilen PlumPlayer bu özelliği sayesinde iç acıcı fotoğraflara bakarken müzik dinleme keyfini yaşamanızı mümkün kılıyor. PlumPlayer yaygın olarak kullanılan bütün resim dosyası formatlarını destekliyor.

Sürükle-bırak desteğine sahip olan PlumPlayer çalma listelerine bu yöntem yardımıyla şarkı eklemenize de imkan tanımakta. Program kullanımı kolaylaştıracak medya oynatma seçeneklerine de sahip. Klavye kısayollarını kullanarak PlumPlayer'ın medya oynatma özelliğini kontrol edebiliyorsunuz.

YORUMLAR