Pop-Down 2.0.1 (windows)

Pop-Down

Pop-Down
ÜCRETSİZ
İndir 0.02 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Internet Explorer kullanıcılarının popup reklam pencerelerini engellemek için kullanabilecekleri ücretsiz bir program.

Pop-Down programı, internette gezinirken sürekli olarak web sitelerinin açmaya çalıştığı popup pencerelerden ve reklamlardan kurtulmak isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz programlardan bir tanesi. Her ne kadar pek çok gelişmiş web tarayıcısı kendi içerisinde bu işlevi barındırıyor olsa da Internet Explorer'ın bu konuda biraz yetersiz olduğu aşikar. Dolayısıyla Microsoft Internet Explorer kullanırken açılan pencerelerden sıkılanlar Pop-Down'ı deneyebilirler.

Program herhangi bir kurulum gerektirmediği için indirdiğiniz gibi kullanmaya başlayabilir, yahut taşınabilir disklerinize koyarak başka bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Bilgisayarın arkaplanında sessiz bir şekilde çalışan ve kullanıcılara herhangi bir rahatsızlık vermeyen program, işini oldukça iyi bir şekilde yapıyor diyebilirim.

Eğer zaman zaman programı deaktive etmek isterseniz tek yapmanız gereken görev çubuğundaki ikonuna tıklamak. Böylece dilediğiniz zaman aktif edebilir, dilediğiniz zaman kolayca kapatabilirsiniz. İçerisinde bulunan ayarlar sayesinde hangi tür popupların kapatılacağını veya izin verileceğini de belirleyebilirsiniz.

Bir pencere engellendiği zaman sesli uyarı da verebilen uygulama, böylece her şeyden haberiniz olmasını sağlıyor. Eğer Internet Explorer'da popup pencere sorununuz varsa kesinlikle göz atmanız gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR