PowerPoint Viewer 1 (windows)

PowerPoint Viewer

1
PowerPoint Viewer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PowerPoint kullanarak hazırladığınız sunumları zahmetsizce görüntüleyebilmenize imkan tanıyan bu programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu faydalı program sayesinde PowerPoint ile hazırlanmış sunum dosyalarınızı zahmetsizce görüntüleyebilirsiniz.

Son derece kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken PowerPoint Viewer ile PowerPoint 97 ve daha sonraki sürümlerde hazırlanmış olan sunumları herhangi bir uyum problemi yaşamadan görüntüleme şansına sahip olacaksınız.

Belirtmeden geçmeyelim, bu program ile PowerPoint sunularını düzenleyemezsiniz. Başka bir deyişle PowerPoint Viewer, adında da belirtildiği gibi, sadece görüntüleme amacı ile üretilmiş bir yazılımdır. Bilgi Hakları Yönetimi, program çalıştırma veya eklenmiş nesneler bu uygulama tarafından desteklenmemektedir.

Kıscası, PowerPoint ile sık sık sunum hazırlıyorsanız bu programı mutlaka denemelisiniz. Sunumlarınız esnasında güvenle kullanabileceğiniz PowerPoint Viewer ile hazırladığınız çalışmaları herhangi fazladan bir programa ihtiyaç duymadan görüntüleyebilirsiniz.