Project My Screen 1.0 (windows)

Project My Screen

1.0
Project My Screen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Project My Screen uygulaması ile Windows Phone telefonunuzun ekranını Windows cihazınıza veya televizyonunuza yansıtabilirsiniz.

Project My Screen, Windows Phone 8.1 işletim sistemli telefonunuzun ekranını Windows cihazınıza yansıtmak istediğiniz ihtiyaç duyacağınız ufak bir uygulama.

Büyük ekranlı bir akıllı telefona sahip olsak bile zaman zaman mobil cihazımızda sakladığımız video ve fotoğrafları büyük ekranlı televizyonumuzda veya kişisel bilgisayarımızda görüntüleme ihtiyacı duyabiliyoruz. Bazen en iyi anlarımızı sevdiklerimize daha net gösterebilmek bazen de oyun ve film izlemek gibi kendi kullanımımız için ihtiyaç duyduğumuz yansıtma uygulamaları Windows Phone platformunda eksiklik gösterse de, Microsoft’un Project My Screen yani Ekranımı Yansıt adıyla yayınladığı çok özel bir uygulaması bulunuyor. Yeni bir Windows Phone kullanıcısı olsanız dahi bu uygulama sayesinde zahmetsizce mobil cihazınızdaki görüntüyü diğer cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Project My Screen, her ne kadar Windows Phone’lu cihazlarda ön yüklü gelen bir uygulama olsa da telefonunuzdaki görüntüyü televizyon, ekran veya projektöre yansıtabilmeniz için bir kablosuz ağa ihtiyaç duyuyorsunuz. Hal böyle olunca internet bağlantınızda bir problem oluşması durumunda görüntü kesiliyor ve eğlenceniz yarıda kalıyor. Tam bu noktada Project My Screen uygulaması oldukça işinize yarayacaktır. Telefonunuzdaki görüntüyü bilgisayarınıza yansıtmak için tek yapmanız gereken usb kablosunu kullanarak telefonunuzu görüntü aktarmak istediğiniz cihaza bağlamak ve bilgisayarınızdan Ekranımı Yansıt uygulamasını açmak.

YORUMLAR