Protect My Disk 6.3.0 (windows)

Protect My Disk

Protect My Disk
ÜCRETSİZ
İndir 3.54 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Protect My Disk, USB disklerinizi Autorun virüslerine karşı korumanıza olanak sağlayan ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır.

Protect My Disk, son zamanlarda oldukça yaygın olan Autorun virüslerine karşı USB belleklerinizi ve bilgisayarlarınız korumanıza olanak sağlayan ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır.

Kendi bilgisayarınızı bir antivirüs programı yardımıyla koruyor olsanız da sahip olduğunuz USB belleği başka bir bilgisayara taktığınız zaman sıkıntı yaşayabilirsiniz. Böyle bir sorunla karşılaşmamak veya yaşanacak bu tarz bir sorunun tamamen önüne geçmek için Protect My Disk'i kullanabilirsiniz.

USB disklerinizi tamamen korumak ve Autorun virüslerini temizlemek için basit bir çözüm sunan program, gelişmiş bir koruma seçeneğini kullanıcılara sağlıyor.

Program USB belleklerinizi korumak için oluşturacağı özel klasör sayesinde otomatik olarak çalıştırılan dosyaların kopyalanması engelleyen özel bir koruma sistemine sahiptir. Bu sayede Autorun virüsleri herhangi bir şekilde ne kendi bilgisayarınıza ne de sizin USB belleğinizi kullanan başka bir bilgisayar kullanıcısına zarar veremez.

Tüm USB belleklerle ve hafıza kartlarıyla uyumlu şekilde çalışan program yardımıyla sabit disk bölümlerinizi de korumaya alabilirsiniz.

Autorun virüslerine karşı etkin bir korumaya ihtiyaç duyuyorsanız Protect My Disk'i mutlaka denemenizi öneririm.