QuickJava 2.0.6 (windows)

QuickJava

QuickJava
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuickJava ile Java'yı kolayca kapatabilir veya açabilirsiniz

QuickJava eğer Mozilla Firefox internet tarayıcısınız kullanıyorsanız size Java kapatma veya açma konusunda pratik bir çözüm sunacak bir Java kontrol etme yazılımı.

Firefox tarayıcınıza tamamen ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz bir tarayıcı eklentisi şeklinde tasarlanmış olan QuickJava, Java ile yaşadığınız problemlere çözüm olabilen bir eklenti. Firefox tarayıcınızı kullanırken kimi zaman Java uygulamalarının hata verdiğine, tarayıcınızın çökmesine sebep olduğuna tanık olabiliyorsunuz. Bunun yanında Java oluşturduğu güvenlik açıkları nedeniyle hackerlar tarafından sıkça tercih edilen bir saldırıcı aracı. QuickJava kullanarak tarayıcınız üzerine yerleştirilen kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz ve Java'yı dilediğiniz zaman kapatabilir, dilediğiniz zaman açabilirsiniz.

QuickJava eklentisi Javascript, çerezler, animasyonlu görseller, flash öğeleri, silverlight öğeleri gibi farklı öğeleri de kapatabilmekte. QuickJava'nın bir diğer faydası da internet üzerindeki veri trafiğini düşürebilmesi. Bu sayede internet kotanızı daha ekonomik bir şekilde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR