RegDllView 1.58 (windows)

RegDllView

RegDllView
ÜCRETSİZ
İndir 0.05 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızın kayıt defterinde yer alan DLL, EXE ve OCX dosyalarını bu programı kullanarak kolayca tespit edebilirsiniz.

RegDllView programı bilgisayarınızda kayıtlı olan tüm DLL, EXE ve OCX dosyalarını size gösterebilen ve kayıt defterinde bulunan girdiler üzerinde daha yüksek kontrol olanağı yakalamanızı sağlayan uygulamalardan bir tanesi. Program herhangi bir kurulum gerektirmediği için indirir indirmez bilgisayarınızda hemen çalıştırabilirsiniz.

Böylece program kayıt defterinizde de herhangi bir müdahalede bulunmadan silinebiliyor ve kullanılabiliyor. Çok sade ve amaca yönelik bir arayüze sahip olması sayesinde direkt olarak kayıtlı olan yönetim dosyalarını görebiliyor ve tehlikeli olabilecek kayıt defteri girdilerini bulabiliyorsunuz.

Her bir dosyayı detayları ile birlikte gösteren program aynı zamanda elde edilen sonuçları bir HTML dosyasına rapor olarak da kaydedebiliyor. REG dosyaları da yaratabilmeniz sayesinde kayıt defterinize eklenmek üzere yeni girdiler düzenleyebiliyorsunuz. Sık sık virüs temizleme amaçlı olarak registry dosyalarını düzenleyenlerin tercih edeceğine inanıyorum.

YORUMLAR