Replay Capture Suite 7.0 (windows)

Replay Capture Suite

7.0
Replay Capture Suite
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 2.71 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Replay Capture Suite ile video ve ses kaydedebilir ve düzenleyebilirsiniz

Replay Capture Suite kullanıcılara video indirme, müzik indirme, video kaydetme, ses kaydetme, video dönüştürme, ses dönüştürme, radyo kaydetme, ekran videosu çekme, video düzenleme, ses düzenleme araçlarının hepsini bir arada sunan bir yazılım paketidir.

Bu ihtiyaçları karşılayabilmeniz için farklı programları bir araya getiren paket ses ve video ile ilgili olarak her işlemi yapabilmenizi sağlıyor. Yazılım paketindeki programlar aracılığıyla internet üzerinden video veya ses dosyalarını arayarak indirebilir, radyo kaydetme, ekrandaki görüntüyü kaydetme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Program her türlü kaynaktan ses kaydı yapabiliyor. Online radyolar gibi yayın akışlarını da kaydedebilen program sonrasında kaydettiğiniz dosyaların veya bilgisayarınızda var olan dosyaların üzerinde parçalara bölme gibi düzenleme işlemi de yapabiliyor.

Replay Capture Suite kaydedilen veya bilgisayarınızda depoladığınız ses ve video dosyalarını farklı formatlara dönüştürebilmekte. Yazılım paketinde yer alan kullanışlı bir araç olan video şifrelem earacı sayesinde size olan videolarınızı şifre ile koruma altına alabiliyor, bu videolara izinsiz erişimleri engelleyebiliyorsunuz.

Replay Capture Suite ses ve video ile ilgili her ihtiyacınızı karşılayabilecek araçları kapsıyor. Eğer müzik dinlemeyi ve video seyretmeyi seviyorsanız Replay Capture Suite hoşunuza gidecek bir yazılım paketi olacaktır.

YORUMLAR