Reuschtools 3.09 (windows)

Reuschtools

Reuschtools
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 0.95 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reuschtools başarılı bir sistem kurtarma yazılımıdır

Reuschtools kullanıcılara sistem yedekleme ve sistem geri yükleme konularında yardımcı olan kullanışlı bir sistem kurtarma yazılımıdır.

Windows işletim sistemimizi bilgisayarımıza ilk kurduğumuzda herşey çok güzeldir. Sistemimiz yüksek performansla çalışır, komutlara seri bir şekilde cevap verir ve programlar rahatça yüklenilerek çalıştırılır. Fakat sistemimizi kullandıkça sistemimizde gereksiz dosyalar ve kayıt defteri girdileri birikir ve bu çöp içerikler sistemimizin tepki süresini uzatır, çalışmasını ve açılmasını ağırlaştırır.Bunun yanında virüs ve kötü amaçlı yazılımlar tarafından saldırıya uğradığımızda sistemimizin görev yöneticisi, program kaldırma arayüzü gibi özelliklerine erişemeyebiliriz.

İşte bu gibi durumlarda sistemimizi ilk günkü haline döndürmek için genelde format atmayı deneriz. Format her ne kadar kesin çözüm olsa da oldukça uzun süren bir işlem ve zaman kaybı niteliğinde. Reuschtools bize formatsız sistem kurtarma imkanı tanıyan oldukça kullanışlı bir programdır. Reuschtools Windows, Users, Program Data, Program Files ve Program Files (x86) klasörlerini yedeklemektedir ve bu klasörler için bir kalıp dosyası yaratmaktadır. Sonrasında yarattığımız kalıp dosyalarını tek tıklamayla geri yükleyebilmekteyiz.

Reuschtools herhangi bir klasörü özel olarak yedekleme ve geri yükleme imkanı da sunuyor. Bu iş programın içerik menülerine eklediği kısayollarla oldukça kolay hale getirilmiş. İstediğimiz bir klasörü yedeklemek ve geri yüklemek için tek yapmamız gereken klasörün üzerinde sağ tıklamayla açılan menüde "Private Backup" ve "Private Restore" kısayollarına tıklamaktır.

YORUMLAR