Sabarisoft Security Center 2.0.1.1 RC3 Build 1115 (windows)

Sabarisoft Security Center

Sabarisoft Security Center
ÜCRETSİZ
İndir 6.57 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sabarisoft Security Center ile USB belleklerdeki virüsleri temizleyebilirsiniz

Sabarisoft Security Center otomatik olarak USB virüs tarama ve USB virüs temizleme işlemlerini gerçekleştirebilen ücretsiz bir USB virüs koruma yazılımıdır.

Günlük hayatımızda kullandığımız USB bellekleri taşınabilir olmalarından ötürü farklı bilgisayarlara takıp kullanmaktayız. Fakat yeterince korunmayan bir bilgisayarda bulunan virüsler USB belleğimizi o bilgisayara bağladığımız anda USB belleğimize bulaşmaktadır. Bu virüslerin en yaygınlarından olan autorun virüsü USB belleğimize bulaştığı gibi bilgisayarımıza belleğimizi bağladığımızda USB belleğimize ve sabit disklerimize erişmemizi engeller. Autorun virüsünün haricinde internete erişimimizi engelleyen ve belli dosya türlerinin çalışmasını engelleyen farklı virüsler de USB belleklerden bulaşmaktadır.

İşte bu gibi durumlarda Sabarisoft Security Center kullanarak bilgisayarımızı bu virüslerin saldırılarından koruyabiliriz. Program herhangi bir USB belleği bilgisayarımıza bağladığımızda önce belleği tespit eder ve virüs taraması gerçekleştirir. Bu gerçek zamanlı koruma sayesinde virüsler daha bilgisayarımıza bulaşmadan virüsleri engellememiz mümkün olmaktadır. Program ayrıca USB girişlerini tamamen de kapatabiliyor.

Eğer sabit disk bölümlerinizde çok önemli veriler depoluyorsanız Sabarisoft Security Center kullanarak bu bölümleri gizleyebilir veya kilitleyebilirsiniz. Böylece bu diskl bölümlerindeki verilerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Sabarisoft Security Center belli interent sitelerini engellemnize de imkan tanıyor. Programa tanıttığınız internet adreslerini kolayca bloklayabilmeniz mümkün.

YORUMLAR