Saints Row 4: Inauguration Station (windows)

Saints Row 4: Inauguration Station

Saints Row 4: Inauguration Station
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Saints Row 4: Inauguration Station ile Saints Row 4'te kontrol edeceğiniz kahramanı oluşturabilirsiniz

Saints Row 4: Inauguration Station eğer GTA'nın en büyük rakiplerinden olan Saints Row 4'ü oynamayı düşünüyorsanız hoşunuza gidebilecek bir karakter yaratma aracıdır.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir karakter tasarlama aracı olan Saints Row 4: Inauguration Station sayesinde oyunda karakter yaratma işlemine zaman harcamaktan kurtuluyorsunuz. Saints Row 4, sahip olduğu yüzlerce karakter kişiselleştirme seçeneğiyle oyunculara karakter yaratma konusunda büyük bir özgürlük sunmakta. Oyunda yaratacağınız kahramanın boyu, kilosu, beden şekli, kaş, göz, saç rengi ve şekli gibi birçok fiziksel özelliğinin yanısıra giyeceği kıyafetleri, ayakkabılarını, takıları ve çanta gibi aksesuarlarını seçebiliyoruz.

Saints Row 4: Inauguration Station ile yarattığınız karakterleri oyuna aktarabiliyor ve direkt olarak yarattığınız kahramanla oyuna başlayabiliyorsunuz. Bunun yanında Saints Row 3'te yaratmış olduğunuz eski kahramanlarınızı Saints Row 4: Inauguration Station ile güncelleyebilir ve Saints Row 4'e aktarabilirsiniz.

Saints Row 4: Inauguration Station'ı nasıl indireceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR